Cтворення сайту

Ви часто замислюєтеся про свій сайт? Інтернет рясніє від оголошень по створенню сайтів. Ціна в Україні розкидані від 1000 до 30,000 гривень за розробку сайту. Звідки ж беруться ціни? Ви боїтеся бути обдуреним, заплатити зайві гроші, які можуть допомогти веденню Вашого бізнесу? Ви не розбираєтеся в веб технологіях, і ціни збивають з пантелику? Тоді наша компанія для Вас! Ми не тільки розповімо про технології, запропонуємо оптимальний варіант за сайт, але і дамо потрібну пораду, щоб сайт приносив Вам прибуток.

Багато компаній – розробників сайтів не пояснюють, звідки береться ціна створення сайту, а іноді і зовсім не вказують ціну. Мовляв, ви зателефонуєте, а ми вже скажемо ціну. Що ж. Можливо, доля правди в цьому є, адже кожен сайт, як і його замовник унікальний, і в кожного свої вимоги і побажання. І іноді сказати вартість створення сайту можна тільки при повному складанні технічного завдання.

Ми спробуємо Вам трохи роз’яснити, що впливає на ціну розробки сайту.

Що потрібно для створення сайтів?

 1. Сам движок сайту. Тобто на чому він написаний, за допомогою яких мов програмування.
 2. Хостинг та домен.
 3. Красивий і зрозумілий зовнішній вигляд.
 4. Додаткові модулі та технології, наприклад форум, красива фотогалерея, флеш ролики, початкова оптимізація під пошукові системи і т.д.

Перше і найпростіше – домен та хостинг. Domen – це ім’я сайту в мережі інтеренет. Наприклад “google.com”. Hosting – це фізичне місце на сервері, де буде зберігатися сайт. Ціни на них коливаються. На domen – залежно від закінчення (com, com.ua, ua, kiev.ua , rv.ua і т.д.) у середньому від 200 до 1000 гривень (в Україні за 1000 гривень пропонують домен “.ua”). Та hosting також від найдешевшого за 450 до 2500 гривень на рік. В середньому ціна за ці послуги разом для середньостатистичної української фірми становить 250 грн. за домен і 550 грн. за хостинг на рік, тобто 650 грн./ рік загалом.

Движок сайту (CMS). Всі сучасні сайти створюються на PHP з використанням баз даних. Вони сильно навантажують сервери хостерів. Їхні плюси – динамічне створення сторінок, панель управління сайтом. Вартість тут залежить від того, чи розробка сайту проходить за допомогою шаблонів з відкритим кодом (так звані cms Joomla, DruPal, Mambo, Joomelina, WordPress, OpenCMS, PHPNuke, Energine, NetCat, WebDirector, і ще кілька сотень), або движок написаний персонально web програмістом. Шаблони з відкритим кодом поширюються безкоштовно, приватний движок може коштувати рівно стільки, скільки його творцеві здасться за потрібне. Однак окремий движок – це не гарантія успіху або працездатності. Приміром, на сьогоднішній день, самі стабільні результати для сайтів середньої складності показує Joomla і WordPress, непоганим платним аналогом є Bitrix – російська система управління, створена і підтримувана компанією Bitrix, ціна на яку фіксована і вказана на їх офіційному сайті (від 4 900 рублів до 249 900 рублів). Але сам шаблон движка, це ще не сам сайт, і безумовно, програмістам доводиться його повністю переробляти під свої потреби. Так, в середньому по Україні, розробка сайту на безкоштовному движку починається від 1000 гривень і зростає в залежності від складності проекту до 1000 – 10000 грн. За стандартний сайт середньої складності ціна за дану роботу складає близько 2500 грн, сайт-візитку 1300 грн.

Цікаві факти: початкова вартість розробки сайту в вебстудії Лебедєва (одна з найкращих студій вебдизайну на території СНГ) – від 15000 $, в Англії – від 800 фунтів, в США від 400$ …

Тепер Ви можете задати питання – “Чому у вас так дешево”? Тому що у нас свій робочий персонал, ми не перекуповуємо сайти у фрілансерів, а просто прагнемо зробити веб технології доступними!

Сайт-візитка:

Це простий статичний сайт, що представляє собою невелику презентацію. Містить, як правило, загальну інформацію про компанію, прайс-лист, реквізити, схему проїзду, тощо. Такий сайт підходить невеликим фірмам або творчим групам.

Приблизна ціна робіт зі створення сайту-візитівки складає 1500 грн. Остаточна вартість залежить від остаточної кількості сторінок сайту та його функціональності.

Приблизна структура сайту – набір сторінок, з яких буде складатися Ваш сайт (орієнтовно):

 • Про Компанію
 • Історія Компанії
 • Клієнти Компанії
 • Персонал Компанії
 • Товари та послуги
 • Контакти
 • Зворотній зв’язок (форма відправки листів відвідувачів)

У кожному замовленні на створення сайту структура обговорюється окремо.

Прибуток від впровадження:

 • Розробка web сайту сприяє поширенню інформації про компанію.
 • Збільшення обсягів продажів і пошук нових покупців продуктів Вашої компанії.
 • Відмінний спосіб обміну інформацією з віддаленими представництвами і торговими точками.
 • Розробка сайтів передбачає наявність оперативного зворотного зв’язку з клієнтами в будь-якій точці світу.
 • Реалізація віддаленої демонстрації товару для просування продажів (sales-promotion).
 • Інструмент дистанційного навчання і підвищення кваліфікації співробітників компанії та партнерів.
 • Взаємодія з традиційними та електронними засобами масової інформації.
 • Економія коштів на розповсюдження інформації про фірму: роздрук прайс листів, створення буклетів, тощо
 • Клієнти легко можуть знайти потрібну інформацію на вашому сайті.
 • Працівники менше відволікаються на телефонні дзвінки.
 • Вашим потенційним клієнтам простіше знайти інформацію про вашу фірму на Вашому сайті, доступному 24 години на добу в мережі Інтернет.